Seksualne must have

325

Nie da się ukryć, że seks jest ważnym elementem każdego związku. Są pozycje, które są obowiązkowe w naszym życiu, są też takie, które sprawią, że uniesiemy się jeszcze wyżej. Na topie oczywiście jest klasyczna pozycja na misjonarza, dzięki której możemy się w pełni cieszyć bliskością. Warto jednak wypróbować również inne pozycje.

Chcą cieszyć się świetnym seksem nie powinniśmy zapomnieć o tym co przed nim. Gra wstępna jest bardzo ważna, ponieważ podgrzewa nasze ciała. Zapominając o niej, to trochę tak, jak byśmy jedli zimny obiad. Jest dobry, ale ciepły jest lepszy.

Zadbajmy o odpowiedni nastrój – przygaszone światło, odpowiednia muzyka, a może film, który pobudzi Was do działania? Pamiętajcie o pocałunkach i pieszczotach. Kiedy już osiągniecie stan podniecenia i odpowiedniej wilgotności przejdźcie do penetracji.

Wiadomo, że każdy z nas ma swoje ulubione pozycje, warto jednak wyjść trochę ze swojej strefy komfortu, ponieważ może się okazać, że ta strefa jest większa niż nam się wydaje.

Na siedząco

Ta pozycja jest idealna do osiągnięcia orgazmu przez kobiety. Penis intensywnie pobudza przednią ścianę pochwy, cyli punkt G, który jest kluczem do szczęścia. Mężczyzna kładzie się na łóżku, kobieta siada na nim ze zgiętymi nogami. Stopy opierają się o łóżko, ręce są na kolanach partnera. Twarze skierowane są do siebie.

Pozycja dogłębna

Kobieta kładzie się na łóżku trzymając uda jak najbliżej swoich piersi. Mężczyzna staje się dominem- klęka przy kobiecie, opiera stopy kobiety o swoją szyje. Dzięki tej pozycji mamy możliwość głębokiej penetracji i intensywnej stymulacji punktu G.

Tyłem na krześle

Mężczyzna siada na krześle ( bądź gdzie indziej) . Kobieta siada na nim odwrócona- dotyka swoimi plecami jego klatę piersiową.  Mężczyzna pieści piersi i łechtaczkę, a kobieta nadaje tempo.

Na taczkę

Ta pozycja wymaga odpowiedniej kondycji fizycznej, jednak opłaca się ją wykonać dla przyjemności jaką daje. Para klęczy, mężczyzna jest na odwróconą kobietą opierającą się na rękach.  Mężczyzna unosi biodra i nogi kobiety do góry.

Pająk

Partnerzy są zwróceni do siebie twarzą. Kobieta rozchyla nogi, z kolei jej ręce opierają się o łóżko. W tej pozycji zbliża się do kochanka i obejmuje swoimi nogami jego uda. Pozycja ta pozwala kobiecie na wykonywanie ruchów, które prowadzą do obustronnej przyjemności.

Ognisty krąg

To pozycja w której nie ma miejsca na całowanie, natomiast pieszczenie łechtaczki wynagradza to. Kochankowie siadają naprzeciwko siebie. Kobieta oparta na dłoniach rozchyla nogi i owija je wokół partnera. Mężczyzna przekłada przez jej talie swoją jedną nogę, z kolei drugą nogą obejmuje partnerkę. Pozycja ta, pomimo tego, że nie nie zakłada całowania jest szczególnie bliska, gdyż możemy skupić się na patrzeniu sobie w oczy. Kobieta może samodzielnie zadbać o swoją łechtaczkę, jak może to również zrobić za nią partner. To pozycja, która dla każdej ze stron jest sprzyjająca, ponieważ pozwala na dochodzenie w wolniejszym tempie.

To tylko kilka opisanych pozycji z kamasutry, a jak wiemy jest ich setki. Warto więc trochę poluźnić szelki, wypić kieliszek wina i spróbować czegoś nowego. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni.


Źródło: https://sexrandki.info.pl

5/5 - (1)