Dbaj o swój silnik! Przyjemny obowiązek z Ceramizerem

926

Preparat do czyszczenia silnika i preparat do regeneracji silnika to teraz obowiązkowe wyposażenie każdego właściciela samochodu. 

Dlaczego warto mieć preparat do regeneracji silnika?

Silniki zużywają się. To nie żart. W wyniku tarcia metalu o metal pojawiają się w oleju małe jego cząsteczki, które niszczą potem silnik. Kiedyś jedynym rozwiązaniem tego typu problemu była wizyta u mechanika. Oczywiście nie taka zwykła wizyta, bo regeneracja to proces, który zajmuje trochę więcej czasu niż mogłoby się wydawać. Teraz możesz kupić preparat do regeneracji silnika.

Musisz pamiętać, że proces tworzenia warstwy, która chroni Twój silnik trwa, według zapewnień producenta, około 1 500 kilometrów. Po takim przebiegu tworzy się ta cenna powłoka ceramiczno-metalowa. Trwałość powłoki producent ocenia na około 70 000 tys km przebiegu. Po tym czasie zdecydowanie warto powtórzyć działanie z Ceramizerem. Podobnie przy wymianie oleju – warto powtórzyć ten zabieg. Pamiętaj, że Ceramizera możesz używać w silnikach spalinowych dowolnych maszyn. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem Skody z silnikiem diesla, fiata z silnkiem LPG czy syrenki na ropę, a nawet silników zasilanych gazem – zabezpieczenia silnika przez zniszczeniem są jak najbardziej na miejscu. 

Co ułatwia rozruch zimnego silnika?

Ceramizer ma również inne pozytywne skutki dla działania Twojego silnika. Przede wszystkim zmniejsza zużycie oleju silnikowego, co w dobie rosnącej inflacji jest w cenie. Dodatkowo pozwala na wyeliminowanie takich niedogodności, jak spalanie oleju. Kolejnym zadaniem Ceramizera jest wyciszyć pracę silnika. Nie zapominajmy o tym, że Ceramizer ułatwia rozruch zimnego silnika. W zimie to działanie bywa nieocenione.

Nie tylko olej silnikowy. Co jeszcze daje Ceramizer?

Ceramizer występuje nie tylko w wersji do oleju. Na rynku znajdziesz między innymi dodatek do hydraulicznych układów wspomagania kierownicy, który zapewnia cichą i bezawaryjną pracę układu wspomagania w każdych warunkach. Jest również uszlachetniacz do paliwa, który przyda się nie tylko, gdy ceny paliw rosną jak szalone. On pozwala na zużycie paliwa mniejsze od 2 do 4 procent.

Ceramizer o odpowiednim oznaczeniu to także dodatek do oleju skrzyni biegów. Dzięki niemu możesz płynniej zmieniać biegi i masz pewność, że elementy Twojej skrzyni biegów wytrzymają 10-krotnie dłużej niż elementy, które nie mają takiego wsparcia. Bardzo ciekawym produktem jest Ceramizer, którego używać możesz w przypadku ciężarówek i tirów. Dlaczego taki ciekawy? Oczywiście wyrównuje pracę silnika i ciśnienia sprężania, jednak pozwala także na zmniejszenie zużycia paliwa od 3 do 15%.

Ceramizer to również środek, który występuje w wersji dla pojazdów rolniczych. Regeneruje powierzchnie tarcia skrzyni biegów podczas eksploatacji – bez konieczności demontażu mechanizmów. Zabezpiecza i chroni trące się powierzchnie skrzyni biegów, na co najmniej 1 650 mth pracy pojazdu rolniczego. Natomiast w przypadku awaryjnego wycieku oleju, wytworzona warstwa ceramiczno-metalowa umożliwia kontynuację pracy pojazdu (nawet do 8 godzin).

Jeśli chcesz kompleksowo dbać o wszystkie maszyny, możesz sięgnąć również po środek przeznaczony do sprzętu używanego w domu. Kosiarka spalinowa z pewnością podziękuje Ci za użycie tego rodzaju sprzętu. Ceramizer zabezpiecza i chroni silnik na co najmniej 1400 godzin pracy. Na koniec warto sięgnąć po Ceramizer dla rowerów. Ten innowacyjny produkt zmniejsza hałas pochodzący od pracy łańcucha i zębatek, a jedno smarowanie utrzymuje się nawet do 350 km przebiegu. Zapomnij o WD40. Zainwestuj w Ceramizera!

5/5 - (1)