Jak przygotować się na pierwszą randkę?

346

Pierwsza randka jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas. To właśnie na niej dowiadujemy się, czy ponownie umówimy się na spotkanie z osobą, z którą właśnie spędzamy czas. Obie płcie chcą na tym pierwszym spotkaniu wyglądać jak najlepiej, stąd też zadają sobie ważne pytanie. A mianowicie jak przygotować się na pierwszą randkę? Poniżej przedstawię ci kilka rzeczy o których musisz pamiętać.

Odpowiedni ubiór

Nie każdy jest świadomy tego, że odpowiedni ubiór również ma duże znaczenie podczas przygotowań do randki. Należy zwrócić przede wszystkim uwagę na to czy ubranie jest schludne oraz czyste. W przypadku kobiet kreacja nie powinna być zbyt wyzywająca. Przede wszystkim powinieneś wziąć pod uwagę to, co będziecie robić i gdzie się wybieracie. Pozwoli Ci to wybrać najodpowiedniejszą kreację, najważniejszą rzeczą, o której powinieneś pamiętać to postawienie przede wszystkim na wygodę i komfort.

Nie rozmawiaj na trudne tematy

Randka nie jest dobrym momentem na poruszanie trudnych tematów. Nie rozmawiaj z drugą osobą na tematy uznawane za trudne, czyli nie poruszaj tematów wyznań i religii oraz polityki. Tematy byłych partnerów również nie powinny zostać poruszone. Dużo wygodniejsza będzie rozmowa, chociażby na temat zainteresowań tego, co lubi druga osoba. Pamiętaj, żeby nie mówić tylko i wyłącznie o sobie. Przede wszystkim okaż rozmówcy zainteresowanie, a wasza pierwsza randka być może nie będzie tą ostatnią.

Punktualność

Bycie punktualnie w miejscu waszego spotkania jest równie ważnym aspektem. Nikt nie lubi osób, które się spóźniają. Jeżeli masz problem z punktualnością, zacznij przygotowywać się już minimum godzinę wcześniej, niż miałeś zaplanowane. Będziesz mieć pewność, że zdążysz wszystko zrobić. Z domu wyjdź pół godziny wcześniej, żeby mieć pewność, że się nie spóźnisz, a gdyby były korki nie będziesz musiał się martwić o przyjazd z kilkunastominutowym opóźnieniem.

Prezent na pierwszej randce

Unikaj prezentów na pierwszej randce. Mimo iż w dalszych etapach są one mile widziane na pierwszym spotkaniu lepiej z nich zrezygnować. Nie wiesz, co może sprawić przyjemność drugiej osobie. Niekiedy może okazać się, że najzwyczajniej nie trafiliśmy w gust drugiej osoby. Dodatkowo może wywiązać się dość niezręczna sytuacja dla naszego rozmówcy, zwłaszcza jeśli nie będzie on nic miał, jako upominek a sam go dostanie. Warto jednak pamiętać, że kwiatek podarowany kobiecie zawsze wywoła u niej uśmiech i jest jedyny akceptowalny prezent na pierwszej randce.

Bądź sobą

Przede wszystkim nie udawaj kogoś, kim nie jesteś i najzwyczajniej bądź sobą. Prędzej czy później wyjdzie na jaw to, że udawałeś i tym samym możesz zrazić do siebie drugą osobę. Jeżeli podczas rozmowy nie zgodzisz się ze zdaniem partnera, nie bój się o tym mówić. Jeżeli czegoś nie lubisz, również o tym powiedz.

Podsumowanie

Jak możemy zauważyć, proces przygotowań do pierwszej randki wcale nie musi być długi i skomplikowany. Najważniejsze, o czym musimy pamiętać oprócz punktualności to przede wszystkim bycie sobą i nie udawanie kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś.

Źrodło: https://www.sexklasa.net

5/5 - (1)