Tory wyścigowe – rozrywka dla fanów motoryzacji

1012

Adrenalina, ryk silnika i dreszczyk emocji. Większość ludzi zastanawia się, jak to jest docisnąć pedał gazu naprawdę do deski, z impetem pokonać ostry zakręt, prowadzić auto zaprojektowane tylko po to by jechało szybko. Fani motoryzacji i mocnych wrażeń, którzy dotychczas musieli się zadowolić filmami i grami komputerowymi, mogą spełnić swoje motoryzacyjne marzenia i osobiście doświadczyć jazdy najlepszymi samochodami na świecie.

Lamborghini czy Ferrari?

Wybór na pewno nie łatwy, ale za to jaki przyjemny. Jedno jest pewne, jazda sportowym samochodem po torze to niesamowita przyjemność, błyskawicznie zmieniający się krajobraz i ryk silnika wywołujący ciarki na plecach. Firmy specjalizujące się organizacji przejazdów po torze mają w swojej ofercie najbardziej pożądane modele znane z filmów akcji, czy gier komputerowych. Dzięki temu każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie i będzie miał szansę spełnić swoje osobiste marzenie. Lamborghini Gallardo i Ferrari F430 nie trzeba nikomu przedstawiać, ale do wyboru jest znacznie więcej opcji, jak na przykład Nissan GT-R będący synonimem szybkości, czy kwintesencja amerykańskiej motoryzacji, Ford Mustang.

Dla kogo ta przyjemność?

Motoryzacja przestała być domeną mężczyzn. Na torach coraz częściej można spotkać zafascynowane samochodami panie a nawet całe rodziny z dziećmi. Jazda samochodem po torze to doskonały pomysł na randkę, wspólne przeżywanie silnych emocji zbliża i tworzy piękne wspomnienia. Jest to również nietuzinkowy prezent dla partnera, rodzica, czy przyjaciela. Organizatorzy przejazdów po torze wychodzą naprzeciw osobom kochającym motoryzację, ale nie posiadającym prawa jazdy. W takich przypadkach jest możliwość przejażdżki po torze jako pasażer, z doświadczonym instruktorem. Instruktor jest również obecny podczas jazdy w roli kierowcy. Udziela on cennych rad jak maksymalnie wykorzystać możliwości samochodu oraz czuwa nad bezpieczeństwem kierującego, który może skupić się przyjemności prowadzenia przy akompaniamencie rozdzierającego ryku silnika.

5/5 - (4)